VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH,

Tyto stránky jsou věnované naším mopsíkům, díky kterým naše chovatelská stanice vznikla. První mopsinkou byla úžasná Catrin Zlatá Nymfa (Ketynka), která už bohužel není mezi námi, ale v jejích potomcích a v našich srdcí přežívá dodnes a to je ten nejlepší odkaz. Mopsíci jsou jedinečné plemeno a tak jako mají své klady, tak mají i své zápory, jako každé jiné plemeno. Jsou to dokonalí mazlíčci a věrní kamarádi, jejich charakteristický vzhled je nepřehlédnutelný a málokdo si je nezamiluje. A jelikož je u nás mopsíků více a rozepisovat se o všech by vydalo spíše na knížku:-), přidáme informace a zajímavosti přímo k nim, všechny naleznete v horním menu. Najdete zde také aktuální informace o našich štěňátkách, ať těch aktuálních nebo plánovaných.

Na závěr tu najdete také jednu francouzskou buldočku Adélku, která mezi mopsíky díky jejímu vzhledu krásně zapadla, jen při příchodu domů je slyšet víc než ti ostatní, ale to už je jiná kapitola:-).

Veškeré fotky, které zde naleznete podléhají autorskému právu a prosíme, aby jste je bez svolení nikde nepoužívaly. Děkujeme za pochopení.